More

  (ФОТО) Богдан Илиевски прашува: Драги родители, ја поминавте ли лекцијата со вашето дете за коњот „Силен Ветер“?

  Драги родители, ја поминавте ли лекцијата со вашето дете за коњот „Силен Ветер“ кој прдел така што можел да биде следен поради прдежите и бил глуп како русти турист?, прашува Илиевски во својата објава на ФБ.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  2.8 ° C
  2.8 °
  2.8 °
  87 %
  1kmh
  100 %
  Thu
  9 °
  Fri
  13 °
  Sat
  15 °
  Sun
  10 °
  Mon
  6 °
  spot_imgspot_img