More

  (ВИДЕО) IN MEMORIAM МОЈОТ ЖИВОТ МОЈОТ СВЕТ со Сабина Ајрула Тозија

  Сабина Ајрула Тозија замина во легендите. Од архивите на „Мегастар Продукција“ објавуваме емисија снимена во далечната 2008 година. Со Сабина разговара Милчо Јованоски кој тоа лето реализира серијал видео емисии МОЈОТ ЖИВОТ МОЈОТ СВЕТ кои подоцна беа објавувани на нашиот портал Ohrid1.com.

  Во тоа време емисиите беа поставувани директно на порталот без да се користи сервисот на „Јутуб“ па затоа сега истата емисија ја преобјавуваме на каналот на групација OneMedia.mk

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  broken clouds
  17.8 ° C
  17.8 °
  17.8 °
  82 %
  0.5kmh
  75 %
  Tue
  28 °
  Wed
  28 °
  Thu
  27 °
  Fri
  28 °
  Sat
  19 °
  spot_imgspot_img