More

  Амбасадата на Русија отвори страници на Телеграм и Вконтакте

  По најавите за блокади на ФБ и Твитер, амбасадата на Русија во Скопје објави дека отворила страници на руските социјални мрежи Телеграм и Вконтакте.

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  24.8 ° C
  24.8 °
  24.8 °
  57 %
  1.5kmh
  0 %
  Fri
  24 °
  Sat
  36 °
  Sun
  30 °
  Mon
  22 °
  Tue
  29 °
  spot_imgspot_img