More

  (ФОТО) ММС: Пропадна автомобил во отворен канал кај Пролече во Штип

  Изутрината во отворениот канал за собирање атмосферски води во реонот Пролече во Штип, пропадна автомобил, кој до овие моменти (10.30 часот) се’ уште чека да биде извлечен. Според очевидците, возачот бил пренесен во болница, објави ММС.

  Текстот во целост во целост и фото: ММС.

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  24.8 ° C
  24.8 °
  24.8 °
  57 %
  1.5kmh
  0 %
  Fri
  24 °
  Sat
  36 °
  Sun
  30 °
  Mon
  22 °
  Tue
  29 °
  spot_imgspot_img