(ВИДЕО) Констракта ќе ја претставува Србија на Евросонг, дали ви се допаѓа?

0
429

Констракта со песната „In corpore sano“ ќе ја претставува соседна Србија на овогодинешниот Евросонг, кој ќе се одржува во Мај во Торино, Италија

Аца Лукас бесен го напушти натпреварувањето и укажа на нерегуларности од страна на жири комисијата која ги подели гласовите.

Социјалните мрежи веќе „на големо“ прават шеги на сметка на песната на Констракта, како и нејзиниот изглед.