Стоилковски: Регулаторната и Владата ги поздравија граѓаните со нов ценовен шок!

0
476

10 денари за бензин

5,5 денари за дизел.

Регулаторната и Владата ги поздравија граѓаните со нов ценовен шок!, напиша на својот фејсбук профил портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски.