More

  Облачно со врнежи од снег

  Променливо облачно и студено со локални врнежи претежно од снег. Ќе дува умерен, а вдолж Поварадрието повремено засилен ветер од северен правец.

  ухмр
  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  28 %
  2.1kmh
  20 %
  Thu
  28 °
  Fri
  28 °
  Sat
  29 °
  Sun
  28 °
  Mon
  27 °
  spot_imgspot_img