More

  Пецаков: Драги дами, ова е денот кога славите за својата моќна енергија со која ги остварувате сите соништа

  Драги дами, Среќен 8-ми Март! Посакувам секој ден да бидете насмеани и храбри и да го издржите секој животен предизвик онака како што тоа го правевте досега.
  Ова е денот кога славите за својата моќна енергија со која ги остварувате сите соништа. Бидете горди што сте мудри и јаки и што имате доволно снага да го промените целиот Свет.
  Вие сте добри мајки, сопруги и доволно едуцирани затоа што сте успешни менаџери, адвокати, лекари, судии, новинари, професори но и вредни работнички во фабрика или продажен објект.
  Посакувам секој нареден ден да ви биде како денешниов исполнет со многу љубов, внимание и убави мигови, напиша на својот ФБ профил градоначалникот Кирил Пецаков.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  broken clouds
  -0.2 ° C
  -0.2 °
  -0.2 °
  47 %
  8.2kmh
  75 %
  Sun
  -0 °
  Mon
  0 °
  Tue
  2 °
  Wed
  2 °
  Thu
  -1 °
  spot_imgspot_img