More

  Пецаков: Драги дами, ова е денот кога славите за својата моќна енергија со која ги остварувате сите соништа

  Драги дами, Среќен 8-ми Март! Посакувам секој ден да бидете насмеани и храбри и да го издржите секој животен предизвик онака како што тоа го правевте досега.
  Ова е денот кога славите за својата моќна енергија со која ги остварувате сите соништа. Бидете горди што сте мудри и јаки и што имате доволно снага да го промените целиот Свет.
  Вие сте добри мајки, сопруги и доволно едуцирани затоа што сте успешни менаџери, адвокати, лекари, судии, новинари, професори но и вредни работнички во фабрика или продажен објект.
  Посакувам секој нареден ден да ви биде како денешниов исполнет со многу љубов, внимание и убави мигови, напиша на својот ФБ профил градоначалникот Кирил Пецаков.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  2.8 ° C
  2.8 °
  2.8 °
  87 %
  1kmh
  100 %
  Thu
  9 °
  Fri
  13 °
  Sat
  15 °
  Sun
  10 °
  Mon
  6 °
  spot_imgspot_img