More

  Сончево и студено со северен ветар

  Променливо облачно и студено со умерен, а вдолж Поварадрието повремено засилен ветер од северен правец.

  УХМР
  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  20.8 ° C
  20.8 °
  20.8 °
  73 %
  0kmh
  0 %
  Sat
  36 °
  Sun
  32 °
  Mon
  24 °
  Tue
  29 °
  Wed
  19 °
  spot_imgspot_img