More

  (ВИДЕО) Што бара овца во подземниот паркинг од ГТЦ во Скопје?

  Видео поставено во групата „Миленичиња“ на социјалната мрежа Фејсбук, покажува дека во подземниот паркинг на Градскиот трговски центар – Скопје залутала овца.

  Не е познато како ова исплашено животно се нашло во паркингот на ГТЦ, а за случајот информирана е и полицијата.

  Извор: ФБ Миленичиња

  фото: PRTSC

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  29.8 ° C
  29.8 °
  29.8 °
  48 %
  1kmh
  0 %
  Mon
  36 °
  Tue
  37 °
  Wed
  34 °
  Thu
  34 °
  Fri
  29 °
  spot_imgspot_img