More

  Потрага по телото на 14 годишник во Беровско езеро

  Во тек е потрага по телото на 14 годишник кој се удавил во водите на Беровско Езеро.

  Екипи на ОВР Берово се на местото на несреќата, каде повеќе од еден час го пребаруваат теренот околу Беровско Езеро.

  Телото на младото момче се уште се бара во водата, а се очекува во секој момент да пристигне и нуркачка екипа.

   

  ТВ21

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  15.8 ° C
  15.8 °
  15.8 °
  88 %
  1kmh
  100 %
  Mon
  18 °
  Tue
  23 °
  Wed
  26 °
  Thu
  25 °
  Fri
  28 °
  spot_imgspot_img