More

  (ВИДЕО) Антониа Гиговски има „проблем“ со малото деколте

  За вокалните можности на Антониа Гиговска знае цел регион, а пејачката сепак не престанува да воодушевува со секоја нова изведба, но и да изненадува со својот изглед, кој станува се’ попровокативен.

  Слаткото девојче од „Пинкови ѕвездички“ прерасна во атрактивна девојка, која се повеќе привлекува внимание со својот изглед, но често е и мета на критики поради изборот на облека, кој во последно време повеќе открива, отколку што покрива, но таков е шоу бизнисот.

  Пејачката неодамна го смени менаџерскиот тим, а на прашањето зошто го направила во интервју за Бекстејџ одговара со „зошто да не“ и додава дека максимално е посветена на секоја песна, на секој проект, на секој спот.

  Она што привлече внимание е нејзиното ултра разголено издание, кое се коментира на социјалните мрежи, па во еден опис на видео кое кружи на социјалните мрежи, оправдано или не, се критикува нејзиното отворено деколте, со коментар: „А што убаво девојче си беше“.

  infomax.mk

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  scattered clouds
  8.8 ° C
  8.8 °
  8.8 °
  93 %
  1.5kmh
  40 %
  Fri
  9 °
  Sat
  11 °
  Sun
  13 °
  Mon
  11 °
  Tue
  8 °
  spot_imgspot_img