More

  (ВИДЕО) Сообраќајна несреќа кај Стража – сообраќајот во прекин

  Сообраќајна несреќа кај Стража. Неофицијално автомобил излетал од патот. Сообраќајот е во прекин…

   

   

  видео: NEWS1.mk

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  -0.2 ° C
  -0.2 °
  -0.2 °
  86 %
  0kmh
  20 %
  Fri
  7 °
  Sat
  9 °
  Sun
  1 °
  Mon
  1 °
  Tue
  2 °
  spot_imgspot_img