More

  Жена пронајдена мртва во својот стан во Скопје

  Министерството за внатрешни работи информира дека во стан во Скопје била пронајдена почината 31-годишна жена од Скопје.

  Имено вчера во 14.18 часот во СВР Скопје било пријавено дека во стан на ул.„Симеон Кавракиров“ починала М.М.(31) од Скопје.

  Екипа од Итна медицинска помош констатирала смрт без видливи траги на насилство.

  Увид на местото бил извршен од екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било дадено на обдукција.

  skopskoeho.mk
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  scattered clouds
  6.8 ° C
  6.8 °
  6.8 °
  57 %
  2.6kmh
  40 %
  Fri
  8 °
  Sat
  9 °
  Sun
  1 °
  Mon
  1 °
  Tue
  1 °
  spot_imgspot_img