(ВИДЕО) Роналдо целосно ја засени Џорџина за нејзиниот роденден, таа не можеше да го сокрие разочарувањето

0
174

Вереницата на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез го прослави својот 29-ти роденден, но се чини дека забавата не била баш онаква каква што таа замислила.

Имено, Џорџина и Роналдо не влегле заедно во луксузниот ресторан каде што била организирана прославата. Прво со децата влезе Георгина со сериозен израз на лицето, а Португалецот со другарите. И додека влегуваа во ресторанот, сите го фотографираа Роналдо и целосно ја игнорираа Џорџина.

По вечерата стотици фанови го пречекаа Роналдо пред ресторанот, а Георгина повторно падна во втор план.

Џорџина се уште не открила што добила од својот вереник за неговиот роденден, а овој Божиќ му подарила скап Ролс Ројс.

 

index.hr