More

  (ВИДЕО) Роналдо целосно ја засени Џорџина за нејзиниот роденден, таа не можеше да го сокрие разочарувањето

  Вереницата на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез го прослави својот 29-ти роденден, но се чини дека забавата не била баш онаква каква што таа замислила.

  Имено, Џорџина и Роналдо не влегле заедно во луксузниот ресторан каде што била организирана прославата. Прво со децата влезе Георгина со сериозен израз на лицето, а Португалецот со другарите. И додека влегуваа во ресторанот, сите го фотографираа Роналдо и целосно ја игнорираа Џорџина.

  По вечерата стотици фанови го пречекаа Роналдо пред ресторанот, а Георгина повторно падна во втор план.

  Џорџина се уште не открила што добила од својот вереник за неговиот роденден, а овој Божиќ му подарила скап Ролс Ројс.

   

  index.hr

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  4.8 ° C
  4.8 °
  4.8 °
  87 %
  0kmh
  0 %
  Tue
  15 °
  Wed
  16 °
  Thu
  18 °
  Fri
  19 °
  Sat
  20 °
  spot_imgspot_img