More

  Најпопуларната одбојкарка во светот: Нејмар сакаше да ме одведе во кревет мене и мојата сестра близначка

  Бразилската одбојкарска репрезентативка Кејла Алвес Рамаљо, попознат како Ки Алвес (22) е ѕвезда на социјалните мрежи. На Инстаграм ја следат дури 2,3 милиони луѓе, а покрај нејзиниот талент за одбојка, тоа не и е единственото хоби. Таа ги користеше своите атрибути за други сфери. Нејзиниот најголем приход, признала, доаѓа од страницата на која ги споделува своите фотографии и видеа.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Key Alves (@keyalves)

  – Сакале или не, тоа ми носи најмногу пари денес. Се сметам за спортист, модел, инфлуенсер, деловна жена и претприемач – изјави играчот на клубот Окаско Волеибо.

  Иако на споменатата страница се споделува и еротска содржина, таа вели дека не го прави тоа. Таа се фокусираше на позирање како она во манекенски магазин. Нејзиниот божествен изглед и популарност не останаа незабележани. Во морето многубројни додворувачи ја контактираше и фудбалерот на ПСЖ, Нејмар. Но, не е само таа. Бразилката беше активна и на профилот на нејзината сестра близначка Кит. Тој тврди дека сакал да заврши во кревет со двајцата. Ненаситен Нејмар.

  – Знаеш ли што рече? Кој знае, можеби ќе завршам со двете. Сестра Кит и јас зборуваме за сè. Дали навистина мислеше дека нема да го спомнам? Да не ѝ пратеше порака, само да контактираше со мене, јас веќе ќе бев во Париз – изјави Ки.

   

  Таа ги познава повеќето пријатели на Нејмар, но сè уште не го запознала. Прашањето е дали ќе го направи откако ќе ги открие неговите скриени намери.

   

  24sata.hr

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  18.8 ° C
  18.8 °
  18.8 °
  24 %
  0.5kmh
  0 %
  Thu
  19 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  16 °
  Mon
  11 °
  spot_imgspot_img