More

  Мицкоски се сретна со Јанкулоска: „Средба силна колку Горде, неправдата никогаш не нè скршила“

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денес оствари средба со поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска.

  „Средба силна колку Горде. Неправдата никогаш не нè скршила“ – посочува Мицкоски!

  извор: ФБ Христијан Мицкоски

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  2.8 ° C
  2.8 °
  2.8 °
  87 %
  1kmh
  100 %
  Thu
  9 °
  Fri
  13 °
  Sat
  15 °
  Sun
  10 °
  Mon
  6 °
  spot_imgspot_img