Хорор вечерва го потресе Балканот – Полицаец уби жена во трговскиот центар

0
148

Убиството кое се случи вечерва во 21 часот во трговскиот центар во Тузла, го извршил полициски инспектор, кој убил жена, дознава порталот „Аваз“.

Засега се утврдува каков однос имал со убиената која ја убил со пиштол. Набргу по убиството, сторителот е уапсен.

На местото на настанот има дежурен обвинител и бројни полициски сили.

Телото се уште е на подот од трговскиот центар, со локва крв околу него.