More

  Сончево со засилен северен ветар

  Сончево со мала локална облачност. Ќе дува умерен до засилен северен ветер, најизразен вдолж Повардарието (повремено со брзина над 60 км/час).

  ухмр
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  broken clouds
  -0.2 ° C
  -0.2 °
  -0.2 °
  47 %
  8.2kmh
  75 %
  Sun
  -0 °
  Mon
  0 °
  Tue
  2 °
  Wed
  2 °
  Thu
  -1 °
  spot_imgspot_img