More

  Цивилни авиони во широк лак околу Украина

  Авионите во цивилниот воздушен сообраќај не летаат над Украина, ниту се приближуваат до украинските граници, покажува снимка од веб-страницата „Флајт радар“, која го следи движењето на авионите.

   

  Фото : Принтскрин

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  28.8 ° C
  28.8 °
  28.8 °
  42 %
  2.1kmh
  20 %
  Thu
  26 °
  Fri
  35 °
  Sat
  36 °
  Sun
  26 °
  Mon
  20 °
  spot_imgspot_img