More

  Граѓаните од Украина слободно може да влезат во Полска со своите миленици

  Полска ги информира граѓаните кои мораат да се евакуираат од Украина дека слободно можат да поминат граница со нивните миленичиња. Да не ги оставаат! Нема да им бараат пасоши и документи, стои во објавите на социјалните мрежи.

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  28 %
  3.6kmh
  0 %
  Wed
  28 °
  Thu
  28 °
  Fri
  29 °
  Sat
  29 °
  Sun
  29 °
  spot_imgspot_img