More

  Трагедија во Нов Белград – маж скокнал од тераса и починал на лице место

  На улица Јурија Гагарина бр. 39 во Нов Белград утрово во 8.40 часот било пронајдено тело на маж, кој според очевидци имал околу 65 години.

  Првите резултати од истрагата укажуваат дека се работи за самоубиство, односно дека мажот скокнал од терасата на станот.

  На лице место се сите дежурни екипи, а наскоро се очекува да започне истрагата по што ќе бидат познати деталите за оваа трагедија.

  Ова не е изолиран случај и речиси и да нема денови кога не се случуваат вакви или слични несреќи, а сето тоа поради тешката финансиска состојба на поголемиот дел од населението, пишуваат Српските медиуми. 

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  2.8 ° C
  2.8 °
  2.8 °
  87 %
  1kmh
  100 %
  Thu
  9 °
  Fri
  13 °
  Sat
  15 °
  Sun
  10 °
  Mon
  6 °
  spot_imgspot_img