More

  (ВИДЕО) Снегот и натаму паѓа, се чистат улиците низ Скопје

  Снегот паѓа веќе 24 часа, а утрово се продолжи со чистењето на улиците низ Скопје.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  7.8 ° C
  7.8 °
  7.8 °
  42 %
  4.1kmh
  20 %
  Fri
  8 °
  Sat
  7 °
  Sun
  1 °
  Mon
  -0 °
  Tue
  2 °
  spot_imgspot_img