More

  Ковачевски ќе се сретне со здруженијата на пензионерите

  Премиерот Димитар Ковачевски денеска ќе се сретне со претседателката на Сојузот на здруженија на пензионерите Станка Трајкова.

  На средбата, како што е најавено, ќе присуствуваат и членовите во Сојузот на здруженијата на пензионерите.

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  14.8 ° C
  14.8 °
  14.8 °
  88 %
  1kmh
  0 %
  Sat
  37 °
  Sun
  33 °
  Mon
  21 °
  Tue
  29 °
  Wed
  28 °
  spot_imgspot_img