More

  (ВИДЕО) Ѓорчев: Хаос на бензинските, редици, нервоза, инфлација… ни треба НОВА Влада – Итно

  Хаос на бензинските. Фијаско на Таче и министрите.
  Редици, нервоза, инфлација…
  Ни треба НОВА Влада. Итно, напиша на својот ФБ профил Влатко Ѓорчев од ВМРО ДПМНЕ.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  broken clouds
  -0.2 ° C
  -0.2 °
  -0.2 °
  47 %
  8.2kmh
  75 %
  Sun
  -0 °
  Mon
  0 °
  Tue
  2 °
  Wed
  2 °
  Thu
  -1 °
  spot_imgspot_img