More

  (ФОТО) Анастасија во провокативен костим на плажа во Ибица

  Ќерката на Цеца по настапот со мајака си во Пробиштип реши да се одмори до „даска“.Таа отпатува во Ибица со своето момче Немања Гудељ. Фудбалерот за ова луксузно патување плати 35.000 евра.

  Анастасија речиси цел ден е на плажа и прави провокативни фотографии кои ги закачува на Инстаграм.

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  22.8 ° C
  22.8 °
  22.8 °
  73 %
  0kmh
  0 %
  Mon
  36 °
  Tue
  37 °
  Wed
  34 °
  Thu
  34 °
  Fri
  30 °
  spot_imgspot_img