More

  ЦУК: Невреме во Дојран и дојранско

  Невреме во Дојран и дојранско: силен дожд проследен со силни грмотевици и молњи. Ветерот е со слаб интензитет.
  ЦУК
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  15.8 ° C
  15.8 °
  15.8 °
  88 %
  1kmh
  100 %
  Mon
  18 °
  Tue
  23 °
  Wed
  26 °
  Thu
  25 °
  Fri
  28 °
  spot_imgspot_img