More

  (ФОТО) Груевски се забавува со девојка во клуб во Будимпешта ? !

  На социјалните мрежи кружи нова фотографија од поранешниот премиер и бегалец Никола Груевски , кој е фотографиран во добро расположение и друштво, во некаков угостителски објект, некаде во Унгарија.

   

  извор: Seir

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  light intensity drizzle
  13.8 ° C
  13.8 °
  13.8 °
  77 %
  1kmh
  100 %
  Tue
  14 °
  Wed
  16 °
  Thu
  18 °
  Fri
  20 °
  Sat
  21 °
  spot_imgspot_img