More

  (ФОТО) Изгоре автомобил во близина на Буково

  До редакцијата на NEWS1 читатели испратија фотографии од автомобил кој се запалил во близина на Буково.

  Засега нема информации за повредени лица.

  фото: Читатели NEWS1.MK

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  6.8 ° C
  6.8 °
  6.8 °
  65 %
  1kmh
  0 %
  Thu
  10 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  15 °
  Mon
  9 °
  spot_imgspot_img