More

  (ВИДЕО) Моделите со попреченост дел од модната писта во Њујорк

  За почит. И моделите со попреченост ја прикажаа својата адаптивна мода на модната недела во Њујорк.

   

  VOA

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  28 %
  2.1kmh
  20 %
  Thu
  28 °
  Fri
  28 °
  Sat
  29 °
  Sun
  28 °
  Mon
  27 °
  spot_imgspot_img