More

  Пронајден мртов пациент во психијатриската болница во “Бардовци”

  На 28.02.2022 во 21.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во една од собите во болница „Бардовци” бил пронајден починат И.К.(35) од Скопје.

  Од екипа на Итна медицинска помош била констатирана смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

   

  извор/фото: агенции

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  broken clouds
  -0.2 ° C
  -0.2 °
  -0.2 °
  86 %
  0.5kmh
  75 %
  Thu
  11 °
  Fri
  8 °
  Sat
  8 °
  Sun
  6 °
  Mon
  1 °
  spot_imgspot_img