More

  (ВИДЕО) Шлепер го блокира сообраќајот на патот Охрид – Кичево

  Шлепер излезе од неговата коловозна лента и на одреден период го блокира сообраќајот на патот Охрид – Кичево. На превојот “Пресека” сообраќајот се одвива по не исчистен коловоз.

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  28 %
  3.6kmh
  0 %
  Wed
  28 °
  Thu
  28 °
  Fri
  29 °
  Sat
  29 °
  Sun
  29 °
  spot_imgspot_img