More

  (ВИДЕО) Голем пожар на аеродромот во Женева

  Голем пожар избувна денеска по експлозијата на аеродромот во Женева, поради што е во прекин авиосообраќајот, јавува Дејли Мејл.

  На фотографиите и видеата објавени на порталот на тој весник се гледа експлозија, пожар и густ чад.

  фото:

  Fourals
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  29.8 ° C
  29.8 °
  29.8 °
  48 %
  1kmh
  0 %
  Mon
  36 °
  Tue
  37 °
  Wed
  34 °
  Thu
  34 °
  Fri
  29 °
  spot_imgspot_img